2019-2020 Akademik Yılı Fen Bilimleri Enstitüsü Haftalık Ders Saati Dağılımı

BölümProf.Dr.Doç.Dr.Dr. Öğr. ÜyesiÖğr.Gör.Araş.Gör.DiğerToplam
Bahçe Bitkileri (DK)37172200076
Bahçe Bitkileri (YL)15211049000311
Bilgisayar Mühendisliği (YL)06561000126
Bitki Koruma (DK)7021000082
Bitki Koruma (YL)11631123000270
Biyoloji (DK)32772000111
Biyoloji (YL)5314923000225
Biyosistem Mühendisliği (DK)156146000176
Biyosistem Mühendisliği (YL)4646870000602
Çevre Bilimleri ve Teknolojileri (DK)0900009
Çevre Mühendisliği (DK)1353400070
Çevre Mühendisliği (YL)4930644000399
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (YL)385827000123
Endüstri Mühendisliği (YL)3934600088
Fizik (DK)210000012
Fizik (YL)211140000135
Gıda Mühendisliği (DK)1314237000210
Gıda Mühendisliği (YL)28565142000492
İnşaat Mühendisliği (YL)055186000241
Kimya (DK)2344000067
Kimya (YL)371480000185
Makine Mühendisliği (DK)13331900065
Makine Mühendisliği (YL)4892153000293
Matematik (DK)15151000040
Matematik (YL)483665000149
Peyzaj Mimarlığı (DK)940200096
Peyzaj Mimarlığı (YL)132028000160
Tarım Ekonomisi (DK)682126000115
Tarım Ekonomisi (YL)12632106000264
Tarım Makineleri (DK)300000030
Tarım Makineleri (YL)180000018
Tarımsal Biyoteknoloji (DK)2241500041
Tarımsal Biyoteknoloji (YL)596095000214
Tarımsal Yapılar ve Sulama (DK)270000027
Tarımsal Yapılar ve Sulama (YL)0000000
Tarla Bitkileri (DK)164154000183
Tarla Bitkileri (YL)3777149000497
Tekstil Mühendisliği (DK)736400083
Tekstil Mühendisliği (YL)1467147000264
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme (DK)2062200048
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme (YL)359138000164
Toprak (DK)0000000
Toprak (YL)0000000
Zootekni (DK)548800070
Zootekni (YL)17310192000366
Toplam3460210216350007197