2019-2020 Akademik Yılı Fen Bilimleri Enstitüsü Ders Dağılımı

BölümProf.Dr.Doç.Dr.Dr. Öğr. ÜyesiÖğr.Gör.Araş.Gör.DiğerToplam
Bahçe Bitkileri (DK)1610800034
Bahçe Bitkileri (YL)584016000114
Bilgisayar Mühendisliği (YL)0292700056
Bitki Koruma (DK)2821000040
Bitki Koruma (YL)46114200099
Biyoloji (DK)1128200041
Biyoloji (YL)2053800081
Biyosistem Mühendisliği (DK)657600078
Biyosistem Mühendisliği (YL)1742425000223
Çevre Bilimleri ve Teknolojileri (DK)0300003
Çevre Mühendisliği (DK)632400042
Çevre Mühendisliği (YL)1812115000154
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (YL)15241100050
Endüstri Mühendisliği (YL)1411600031
Fizik (DK)210000012
Fizik (YL)1039000049
Gıda Mühendisliği (DK)54141600084
Gıda Mühendisliği (YL)1092555000189
İnşaat Mühendisliği (YL)0217000091
Kimya (DK)923000032
Kimya (YL)1752000069
Makine Mühendisliği (DK)6121200030
Makine Mühendisliği (YL)193459000112
Matematik (DK)881000026
Matematik (YL)16142400054
Peyzaj Mimarlığı (DK)310200033
Peyzaj Mimarlığı (YL)5501200067
Tarım Ekonomisi (DK)2681200046
Tarım Ekonomisi (YL)481242000102
Tarım Makineleri (DK)120000012
Tarım Makineleri (YL)5000005
Tarımsal Biyoteknoloji (DK)84800020
Tarımsal Biyoteknoloji (YL)20203500075
Tarımsal Yapılar ve Sulama (DK)9000009
Tarımsal Yapılar ve Sulama (YL)0000000
Tarla Bitkileri (DK)598400071
Tarla Bitkileri (YL)1332719000179
Tekstil Mühendisliği (DK)316400041
Tekstil Mühendisliği (YL)53281800099
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme (DK)66800020
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme (YL)15391400068
Toprak (DK)0000000
Toprak (YL)0000000
Zootekni (DK)268800042
Zootekni (YL)663631000133
Toplam13248396530002816