Çorlu Meslek Yüksekokulu Yaş Ortalaması Dağılımı

BölümProf.Dr.Doç.Dr.Dr. Öğr. ÜyesiÖğr.Gör.Araş.Gör.DiğerToplam
Elektronik ve Otomasyon0.000.000.0031.750.000.0031.75
El Sanatları0.000.000.0042.330.000.0042.33
Gıda İşleme0.000.000.0035.000.000.0035.00
Makine ve Metal Teknolojileri0.000.000.0034.000.000.0034.00
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri0.000.000.0044.000.000.0044.00
Muhasebe ve Vergi0.0052.000.0043.000.000.0047.50
Pazarlama ve Reklamcılık0.000.0041.0050.000.000.0045.50
Tasarım0.000.000.0045.500.000.0045.50
Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri0.000.0047.5047.750.000.0047.67
Yönetim ve Organizasyon0.000.0052.0041.000.0050.0044.33
Toplam Ort.0.0052.0047.0041.120.0050.0042.52