Ziraat Fakültesi Öğretim Üyesi Başına Yayın Sayıları Dağılımı

ULUSLARARASIProf. Dr.Doç. Dr.Dr. ÜyesiOrtalama
Bahçe Bitkileri33.2026.503.5025.36
Bitki Koruma40.3365.0014.0033.00
Biyosistem Mühendisliği32.8834.5012.3330.23
Gıda Mühendisliği51.8948.5035.6046.38
Tarım Ekonomisi46.2054.0025.0038.50
Tarım Makineleri0.000.000.000.00
Tarımsal Biyoteknoloji29.0040.0016.6726.86
Tarımsal Yapılar ve Sulama46.000.000.0046.00
Tarla Bitkileri33.8527.330.0032.63
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme52.5061.0015.5045.57
Ziraat Mühendisliği0.000.000.000.00
Zootekni56.1329.0022.0042.07
Ortalama40.6338.7320.1935.69
ULUSALProf. Dr.Doç. Dr.Dr. ÜyesiOrtalama
Bahçe Bitkileri50.2015.7522.0033.60
Bitki Koruma21.7129.0011.0018.15
Biyosistem Mühendisliği28.7114.508.0024.59
Gıda Mühendisliği41.2215.5012.2028.94
Tarım Ekonomisi37.0020.5010.2524.27
Tarım Makineleri0.000.000.000.00
Tarımsal Biyoteknoloji10.004.507.677.43
Tarımsal Yapılar ve Sulama18.000.000.0018.00
Tarla Bitkileri27.6428.673.0026.20
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme12.5037.675.0021.14
Ziraat Mühendisliği0.000.000.000.00
Zootekni27.3310.7515.0021.27
Ortalama30.2919.3010.3523.70
* Akademisyenlerin üniversitemizde görev yaptığı süreç içerisindeki yayınları baz alınmıştır.